گزارش ویژه دبستان / بررسی تاریخ انتخابات ریاست جمهوری در ایران
گزارش ویژه دبستان
یادداشت ویژه دبستان
یادداشت ویژه دبستان / سالمرگ شیخ فضل الله
 
 
 
 

بازارچه

فرار زیر فراری
                               
                     ورود خودروی 6 میلیاردی

                 فرار زیر فراری   

 
کارمندان عزیز! دانشجویان آینده ساز! دختران و پسران ِ دم ِ بخت! پدران و مادران ِ همیشه در صحنه ی بدهکاری!  فارغ التحصیلان ِ علاف! نویسندگان ِ پول چاپ کتاب ندار! اجاره نشینان ِ گریزان از صاحبخانه! دختران ِ در حسرت عمل دماغ ! غیور مردان ِ خاک بر سر شده از نداشتن آیفون 6 ! مژده ! مژده!

ورود یک دستگاه "فراری" 6 میلیاردی به این مرز پُر گهر و سرچشمه ی هنر را به شما تبریک و تهنیت عرض کرده و مشتاق تماشای حضور دلیرانه و تاریخ ساز شما در روزهای آتی در خیابانها هستیم جهت شیرجه رفتن به زیر این خودروی "6 میلیاردی" جهت دریافت پول دیه !

امید است که راننده "فراری" به هیچ وجه پس از له کردن شما عزیزان امکان هیچگونه "فراری" نداشته باشد و توسط ماموران سختکوش راهنمایی و رانندگی دستگیر و با خفت و خواری و شرمساری به دست و پای شما و خانواده محترمتان بیافتد جهت کسب رضایت!

و البته از خانواده محترم و فهیم شما نوگلان باغ ایران زمین نیز درخواست اکید داریم که به هیچ وجه رضایت ندهند و تا قرون آخر پول دیه را دریافت نموده و نوش جان نمایند تا درس عبرتی باشد برای اینگونه جماعت پولدار که دیگر با این سرعت غیرمجاز و با خودروی "6 میلیاردی" از روی جوانان این آب و خاک عبور نکنند!

باشد که زین پس بازهم فقط شاهد عبور و مرور "پراید"های عزیز در سطح خیابانها باشیم که در هرگونه تصادف درجا و بدون درنگ، راننده و عابر پیاده هر دو جان به جان آفرین تسلیم می کنند و دیگر کار به شکایت و شکایت کشی نیز برای پرداخت و دریافت ِ دو قرون مال دنیا نیز کشیده نمی شود!

به گفته ی کوروش کبیر : " یک ایرانی ِ پشت فرمون هرگز به له کردن هموطن نیازمندش با ترمز پاسخ نمی دهد".

 به امید رد شدن های بی برو برگرد و نایس و همراه با اکشن های بیشتر و البته مهرورزانه از روی یکدیگر.

در ضمن از تمامی هموطنان عزیزی که در هنگام له شدن در زیر این خودروی لاکچری اقدام به گرفتن سلفی نیز می نمایند، درخواست می کنیم که عکسهای خود را جهت انتشار در بخش " افتخارآفرینان"به ایمیل سایت ارسال نمایند.