گزارش ویژه دبستان / بررسی تاریخ انتخابات ریاست جمهوری در ایران
گزارش ویژه دبستان
یادداشت ویژه دبستان
یادداشت ویژه دبستان / سالمرگ شیخ فضل الله
 
 
 
 

بازارچه

قائم مقام حزب اعتماد ملی، حمایت از روحانی در انتخابات 96 را اعلام کرد ...
  قائم‌مقام حزب اعتماد ملی  

گزینه اصلاح طلبان برای انتخابات 96 روحانی است
دبستان: قائم‌مقام حزب اعتماد ملی تاکید کرد که اصلاح‌طلبان روحانی را بهترین گزینه برای انتخابات ۹۶ می‌دانند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول منتجب‌نیا در نشست خبری خود اظهار کرد: حمایت اصلاح‌طلبان از دولت آقای روحانی به معنای بدون اشکال بودن دولت نیست، ولی با توجه به شرایط موجود و شخصیت‌هایی که در سال ۹۲ بودند و امروز هم هستند بهترین گزینه را برای انتخابات ۹۶ روحانی می‌دانیم.

وی ادامه داد: دولت آقای روحانی امروز توانسته گام‌های بلندی در راستای خدمت به جامعه و انقلاب بردارد و امیدواریم در این چند ماه آینده هم به خدمت بیشتر بپردازد و هم اینکه برای دوره آینده باید تلاش کنیم آقای روحانی با رای بالاتری این مسئولیت را همچنان به عهده بگیرد.

منتجب نیا با بیان اینکه هم طرفداران و هم منتقدان دولت باید با سعه صدر و حوصله رفتار کنند، یادآور شد: ما نباید ضمن حمایت دست از نقادی هم برداریم تا دولت آینده هم از نظر اعضا و هم سیاست ها جامع تر باشد و به سمت کمال برود، اما از طرفی هیچ کس نباید در صدد تخریب باشد. اصلاح‌طلبان هم انسجام کاملی دارند و برنامه ریزی و تلاش می‌کنند تا مانند انتخابات 92 و 94 نقش تاریخی خود را ایفا کنند. حزب ما هم به عنوان یک حزب پرقدرت و فراگیر در این عرصه نقش موثری داشته و خواهد داشت و هم در کنار اصلاح‌طلبان با انسجام کامل در انتخابات 96 شرکت می‌کنیم.